KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

legújabb írások



Figyelmeztetett, törölt karakterek
Charlotte Benett Empty
Admin Pént. Május 03, 2019 9:43 am

Csoportok
Charlotte Benett Empty
Admin Kedd Ápr. 30, 2019 12:19 pm

Madeline Dawson
Charlotte Benett Empty
Edward Miller Vas. Ápr. 28, 2019 8:26 pm

Kész vagyok!
Charlotte Benett Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 10:47 pm

Chris Wood
Charlotte Benett Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 7:05 pm


Chatbox


Ki jár erre?


Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Aug. 23, 2022 2:56 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Charlotte Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Benett
Charlotte Benett



Előtörténet :
Törékeny élet apró darabkája

Hozzászólások száma :
4

Join date :
2019. Apr. 09.

Tartózkodási hely :
Mads mellett
Charlotte Benett Empty
Tárgy: Charlotte Benett   Kedd Ápr. 09, 2019 10:15 pm


Charlotte Delia Benett


név: Charlotte Delia Benett
becenév: Charlie
kor: 22
csoport: alakváltók
avatar: Dove Cameron
JellemCéltudatos, eltökélt, sokszor túlhajszolja magát és felettébb szorgalmas. Abszolút nem szereti, ha bármi visszatartja céljai elérésében, épp ezért igyekszik is ezeket a tényezőket minél hamarabb kiiktatni.
Nagy a szája, szeret szórakozni is, de csak mikor tudja, hogy belefér. Nem veti meg az alkoholt, sem a jó bulikat, szóval bárhová el lehet rángatni. Szereti a kihívásokat, még akkor is, ha az csak abban merül ki, hogy felvonja magára egy pasi figyelmét. Vicces, nem búval bélelt, és végtelenül laza egyébként, aki bárkivel el tud beszélgetni, még akkor is, ha nem lesznek életre szóló barátok.
Viszont épp pont ezért, könnyen is barátkozik. Meg állítólag van valami a kisugárzásában, ami arra késztet másokat, hogy szóba elegyedjenek vele, amit ő szeret is. Nagyon rossz napjain szokott csak begubózni, vagy ha úszik a beadandókban.
Szeret sportolni is. Görkorizik , ha nyár van jégkorizik, ha tél, emellett meg fut és lovagol. Minden áldott reggel, mert neki ez olyan, mint másnak a kávé, és a teste szereti is érte.  
ÉlettörténetAbigail Lechart világ életében értett ahhoz, hogy rejtse el az avatatlan szemek elől azt az apróságot, ami igazából az egész életét körül ölelte. Sokan azt hiszik, hogy az unikornisok és a pegazusok csak a mesékben léteznek, abba meg még csak bele se gondolnak, hogy ezeken felül létezik egy maréknyi ember, aki olyan, mint Abigail Lechart.
Ezzel nem volt tisztában Daryl Benett sem, aki szinte azonnal beleszeretett a pincérnőbe. Esküvő volt, marha nagy esküvő, és jöttem én: Charlotte Delia Benett. A Deliat nagyon utálom, az olyan hercegnős, na, nem mintha a Charlotte nem lenne az, de lehet legalább becézni úgy, hogy az menő legyen. A fent szereplő két delikvens lennének a szüleim, látszólag semmi extra. Egy férfi és egy nő. Egy nő, aki képes lóvá alakulni, egy férfi, aki szintén egy kisebb emberek alkotta csoportba tartozik. Vadászok, így hívják magukat. Igen, ez még így rendben is lenne, de láttál te már olyan mesét, ahol minden mindvégig rendben volt?
Tizenhárom voltam, mikor anyám elment dolgozni, és nem jött többet haza. Tragikusnak kellene lennie, valójában egy infarktus okozta a végét. Az pedig, mint tudjuk, derült égből villámcsapásként szokott érkezni.
Tizenhétvoltam, egy májusi éjszaka történt, mikor anyám átka elért engem is. Nem szószoros értelemben vett átokról van szó, nem is tudom igazán annak venni, hisz lóként ügetni legalább annyira szeretek, mint futni. És ennek az átoknak köszönhetem Madst, az egyetlen és legjobb barátnőmet. Ő is olyan, mint én, ez hamar kiderült, és tanultam is tőle, és segített, de még mennyit. Fájt, piszkosul fájt minden egyes átváltozás, és ő sose cikizett a könnyeimmel, vagy az ordításaimmal, hisz pontosan tudta, mit élek át.
Azt viszont egyikünk se tudta, hogy a családom, mit lép erre. Düh, harag, kapzsiság. Ennyi bőven elég volt ahhoz, hogy a tulajdon apám, egyszer csak ellenem forduljon. Megszöktem. Tizennyolc évesen elhagytam a fészket, ami nekem a biztonságot jelentő otthon volt, és elhagytam azokat az embereket, akikért tűzbe mentem volna. És nem volt elég. És üldözni kezdtek, csupán azért, mert egy férfi úgy gyűjti a hozzánk hasonlókat, mint más a tazokat. Nem akartam nála kikötni, azt se akartam, hogy Mads miattam kerüljön a kezei közé.
A lovarda. Az volt az, ami menedéket adott nekünk. És Edward. Azt nem tudom, barátnőm miként szerzett tudomást a helyről, de nem is érdekelt. Miután belenéztem azokba a szemekbe, már semmi sem érdekelt, úgy éreztem, megnyugodhatok. Emlékszem, mikor Mads bemutatott, úgy szorítottam a kezét, hogy csodálom, hogy nem tört el. Hogy kellett egy hónap is, mire hozzászóltam Edwardhoz, csak mert minden idegenhez így viszonyulok. Ki kellett volna nőnöm, de nem sikerült. Emlékszem, mennyire zavarban voltam, mikor a férfi szeme előtt változtam át, és mennyire féltem attól, hogy láncra ver, és odaad egy gyűjtőnek. Nem történt meg. És én már öt éve a lovardában élve, gondozom azokat a lényeket, akiket nem láthat meg bárki, én viszont az összeset imádom.

LovamLucifer.
Igen, már a neve is árulkodik arról, hogy nem ő lesz minden gyerek álomlova, sőt. Rajtam kívül senkit nem engedett még a hátára, és most már én nem engedem, hogy bárki ráüljön.
Makacs, szeszélyes jóság, aki hangulatától függően fogad egyáltalán szót. Van, hogy még engem is ledob magáról, ha olyanja van. Idegen kézhez hamar odakap, ezért sem szeretem, ha idegenek ólálkodnak körülötte. A karámját se ildomos megközelíteni, mert ha nincs meg elsőre az a bizalom, képes megőrülni.
Vissza az elejére Go down
Edward Miller
Edward Miller



Előtörténet :
Életem története

Hozzászólások száma :
19

Join date :
2019. Apr. 04.

Age :
43

Tartózkodási hely :
Lovarda

Munkám :
Tulaj
Charlotte Benett Empty
Tárgy: Re: Charlotte Benett   Szer. Ápr. 10, 2019 8:26 pm


Elfogadva


Üdv, Hófehérke!
Meg kell mondjam, nem sikerült olyan megrendítőre a lapod, mint vártam, de lásd jó szívemet így is elfogadom.  Razz
Na jó, viccet félre téve, nem lehetett egyszerű elmenekülni a családod elől és már értem miért nem tudsz bízni az emberekben. De jó látni, hogy időközben felengedtél, hogy észre vetted, itt nem bánthat senki.
Mindemellett, megígérhetem, hogyha bárki is bántani mer, az egész lovardával kell szembe néznie. Wink
Most pedig menj foglalózni, hogy aztán végre bele vethesd magad a játékba!
Vissza az elejére Go down
 

Charlotte Benett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Alakváltók-