KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

legújabb írások



Figyelmeztetett, törölt karakterek
Edward Miller Empty
Admin Pént. Május 03, 2019 9:43 am

Csoportok
Edward Miller Empty
Admin Kedd Ápr. 30, 2019 12:19 pm

Madeline Dawson
Edward Miller Empty
Edward Miller Vas. Ápr. 28, 2019 8:26 pm

Kész vagyok!
Edward Miller Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 10:47 pm

Chris Wood
Edward Miller Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 7:05 pm


Chatbox


Ki jár erre?


Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Aug. 23, 2022 2:56 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Edward Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Edward Miller
Edward Miller



Előtörténet :
Életem története

Hozzászólások száma :
19

Join date :
2019. Apr. 04.

Age :
43

Tartózkodási hely :
Lovarda

Munkám :
Tulaj
Edward Miller Empty
Tárgy: Edward Miller   Pént. Ápr. 05, 2019 10:23 pm


Edward Miller


név: Edward Miller
becenév: Edy
kor: 38
csoport: Dolgozók
avatar: Chris Hemsworth
JellemNyugodt, napara kész embernek tartom magam, aki nem riad vissza a nehézségektől. Szeretem a kihívásokat és elég nehezen adom fel, ha valami nem megy. Ebből kifolyólag makacs a természetem, sokak szerint túlságosan is.
Régen nagyon szerettem a küzdő sportokat, de manapság nem sok időm van a lovarda mellett adózni a hobbimnak. Azért, ahogy tudok, edzem magam, de jó, ha hetente egyszer eljutok odáig.
ÉlettörténetKezdem úgy, mint a legtöbb történetet. Harmincnyolc éve élek ezen a földön. A szüleimet sosem ismertem igazán. Örökbeadtak valamikor születésem után. Nevelőszüleimnek alig két évvel késöbb saját gyermekük született, nem tudtak mindkettőnkről gondoskodni, nem volt kérdés, nekem mennem kellett. Persze fiatal voltam, nem értettem, hogy mi történik körülöttem. Abban a két évben, szüleim még érdeklődtek irántam, sőt, mondták a nevelők is, hogy meg is látogattak, de miután a nevelőintézetbe kerültem, egy-két évig még kaptam képeslapot a születésnapomon, karácsonykor és ennyi. Soha többet nem hallottam felőlük.
Mindennek ellenére csodás gyerekkort tudhattam magam mögött. Az intézet igazgatója felfedezte a küzdősportokban tanusított rendkívüli tehetségemet, vagyis ahogy ő nevezte, így mindent megtett, hogy segítsen. Kedveltem a férfit, apám helyet apám volt mindig is.
Ahogy teltek az évek és lassan felnőttem, elkezdtem elkanászodni. Tizenhét éves koromra megismerkedtem egy igazán gyönyörű lánnyal, aki eleinte nem kimondottan rajongott értem, de szerencsére, voltam olyan makacs, hogy nem hagytam eltűnni, így esett meg, hogy megesett, szó szerint.
A szülei nem voltak túlzottan elragadtattva, hogy kislányuk ilyen fiatalon anya lesz, de személyem szerint, valamiért sosem ágáltak, amit nem értettem, hiszen mégis csak megrontottam egyetlen pici lányukat. Sőt korai unokával ajándékoztam meg őket.
Kisfiunk születése után, ragaszkodtak a házassághoz is, majd mikor a mennyegző lement, az újdonsült nagyszülők egy bombát dobtak közénk, miszerint ha már van férje az ő pici lányuknak, akkor itt az ideje, hogy mi gondoskodjuk a lovardáról. Aznap este még sok més furcsaságot is elmondtak a helyről, ami persze tönkre is tette a nászéjszakánkat. Valahogy ilyen tájt találkoztam először feleségem egy barátnőjével és bár házasság ide, gyerek oda, bennem mégis csak élt még a fiatalkori őrültség, elkezdtem csapni neki a szelet, ami egy újabb gyermekáldással végződött. Persze mindketten szégyeltük magunkat, de tudva a lány titkát, nem vetethettük el a babát, így arra a döntésre jutottunk, hogy el kell mennie.
Talán mindez úgy hangzik, mintha teljesen félválról vettem volna mindent, pedig nem. Igenis szerettem a feleségem, de éreztem valamit a másik iránt is, a gyerekeimet meg annál jobban imádtam, és pont ezért nem mondhattam el senkinek sem az igazságot. Alig egy évvel késöbb a fiam annya egy betegségben elhunyt, így rám maradt minden szülői és lovardai teher. Tudtam jól, bármennyire nem szerettem feladni, hogy mindezt nem tudnám végigcsinálni, ezért visszahívtam azt a nőt, aki időközben lányt szűlt nekem. Ő lett az asszisztensem, de ez persze csak az apósomék felé. Számomra inkább ő a főnök és én vagyok az asszisztens, hiszen ő sokkal többet tud a lovarda irányításánál, mint én.
A nő segített nekem a gyerekekkel, a lovardával és éltük a mi kis családias életünket, annak ellenére, hogy senkinek sem beszéltünk arról a bizonyos éjszakáról, de még egymásnak sem.
Jól tudom, hogy valamikor eljön az a pillanat is, de nem várom. Nem vagyok rá felkészülve, és bár úgy neveltem mindkét gyereket, mint a sajátomat, mégis fáj, hogy Madeline nem tudja az igazságot.

LovamAmiga nem kimondottan az én lovam. Feleségem halála után megörököltem a lovardával együtt. Már lassan húsz éve, hogy ismerjük egymást, de még mindig nem érzem úgy, hogy barátként tekintene rám.
Kedves, készséges ló, aki nem riad meg egykönnyen, nagyon szelíd gyerekekkel és más állatokkal egyaránt. Szereti a kényeztetést, de néha olyan érzésem van, mintha velem mindig csak kekeckedne.


A hozzászólást Edward Miller összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 09, 2019 5:25 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Madeline Dawson
Madeline Dawson



Előtörténet :
Story of My Life

Hozzászólások száma :
25

Join date :
2019. Apr. 04.

Age :
25

Tartózkodási hely :
Wilmington

Munkám :
Recepciós egy hotelban/Hétvégente gyorsétteremben kiszolgáló
Edward Miller Empty
Tárgy: Re: Edward Miller   Kedd Ápr. 09, 2019 5:14 pm


Elfogadva


Drága "apukám"! Üdvözöllek itt!
Nem volt egy egyszerű gyerekkorod azt el kell mondanom neked.
Anya sokat mesélt rólad kiskoromban, és még utána is sokszor beszélt rólad. De az utóbbi pár évben amikor kérdeztem rólad, nem mondott semmit sem. Kaptam és kapok képeslapokat tőled valami messzi ország kis városából aminek nem is tudom mi a neve.
Rengetegszer elképzeltem már, hogy egyszer nem képeslapot küldesz valami ünnep alkalmával, hanem te magad jössz el hozzám. Mond nem akarsz engem megismerni? Nem szeretsz engem?  Remélem ez megváltozik, és megismerhetlek! Van egy elképzelésem a fejemben rólad már, de szeretnélek igazából látni téged. Megölelni, nevetni veled, kirándulni, beszélgetni!
Nem fecsegek tovább, inkább foglalózz, és mehetsz is játszani Smile
Vissza az elejére Go down
 

Edward Miller

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joshua Miller /still a work in progress.../
» Edward király ládikája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Dolgozók-