KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

legújabb írások



Figyelmeztetett, törölt karakterek
Samanta Rhimes Empty
Admin Pént. Május 03, 2019 9:43 am

Csoportok
Samanta Rhimes Empty
Admin Kedd Ápr. 30, 2019 12:19 pm

Madeline Dawson
Samanta Rhimes Empty
Edward Miller Vas. Ápr. 28, 2019 8:26 pm

Kész vagyok!
Samanta Rhimes Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 10:47 pm

Chris Wood
Samanta Rhimes Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 7:05 pm


Chatbox


Ki jár erre?


Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Aug. 23, 2022 2:56 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Samanta Rhimes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Samanta Rhimes
Samanta Rhimes



Hozzászólások száma :
5

Join date :
2019. Apr. 10.
Samanta Rhimes Empty
Tárgy: Samanta Rhimes   Szomb. Ápr. 13, 2019 4:06 pm


Samanta Rhimes


név: Samanta Rhimes
becenév: Sam, Samy
kor: 27
csoport: Alakváltók
avatar: Jessica Alba
JellemSosem tudtam magamról beszélni. Amennyire nő vagyok, annyira szeszéjes is. Próbálom a legjobb arcomat mutatni mindenkinek, kedvesen és együttérzőn viselkedek másokkal, ha úgy érzem, erre van szükségük. A folytonos mosolygással sokakat őrületbe tudok kergetni, de akkor is szeretem látni, hogy vannak olyan idegenek, akik viszonozzák mindezt. Nincs is jobb érzés annál, mikor mosolyra késztethetsz egy szomorú embert.
De lássuk be, én sem vagyok szent. Tettem rossz dolgokat, sokszor van, hogy meggondolatlanul teszek vagy mondok valamit. Sőt, ha arról van szó, bárkit kiüvöltök a haja alől, de még neki is megyek az illetőnek, ha nem tud normálisan viselkedni. Tanultam önvédelmet, és bár nem vagyok egy karakte művész, azért könnyen eltöröm bárki orrát. Persze, ezt nem szeretem kifecsegni senkinek.
Ha rossz a kedvem, vagy szomorú vagyok, azt próbálom nem kimutatni mások felé, hiszen mindig is könnyebb volt számomra másokat meghallgatni és segíteni, minthogy én beszéljek a problémáimról.
Gyerekkorom nagy álma volt, hogy lovakkal és lovaglással fogok foglalkozni, így ez lett a hobbim is. Szabadidőmben szeretek önkénteskedni a helyi menhelyeken, de még az állatorvosnál is. Mindemellett, nem sok szabadidőm van, de ami van, azt szeretem kiélvezni.
ÉlettörténetMár gyerekkorom óta imádom az állatokat. Emlékszem, ahogy anyáék olyan áhítattal mesélték, hogy bármikor amikor kérdezték, mit vegyenek nekem, állandóan állatot mondtam. Hol cicát vagy kutyát kértem, hol lovat vagy tigrist. Sajnos, szüleim nem voltak soha eleresztve pénzzel, így egyiket sem kaphattam meg, csak azok kitömött mását, vagyis plüssöket. ám anyáék addig-addig spóroltak a tuttom nélkül, míg nem sikerült beiratniuk engem a közeli lovardába, hogy lovagolni tanulhassak. Életem egyik legszebb napja volt. Az oktatóm szerint, gyorsan belejöttem, már-már agyon dícsért, mindig azt hangoztatta a szüleimnek, hogy nyeregbe születtem. Könnyen megértettem a lovakat és ők is engem. Még a legveszélyesebb lovat is olyan egyszerűen ültem meg, mintha nem az lenne a világ legtermészetesebb dolga.
Tizennégy éves koromban vettem rész az első díjlovagló versenyemen, ahol mondjuk csak harmadik helyet értem el, de szüleim és oktatóm, olyan büszkék voltak rám, hogy ez inspirált abban, hogy ne hagyjam abba. Az évek folyamán, egyre több versenyen vettem részt és egyre több szallagot is vittem haza. Mindemellett, a pénzt, amit a helyezésekért kaptam, adományként odaadtam a helyi állatmenhelynek és a lovardának. Sosem éreztem úgy, hogy nekem kellene bármi más, kivéve egy saját ló. Addig a lovarda barna Babáján lovagoltam, de nem bántam, hiyszen imádtam őt, és mondhatom, hogy ő is engem. Jól összeszoktunk, tökéletes párost alkottunk, de mindig is szerettem volna egy saját lovat, de ez is gyorsan megváltozott, mikor alig tizenhat éves koromban, én magam változtam át lóvá, a szüleim szeme láttára, akik majdnem rám hívták a rendőrséget a mentőket, de még a papot is.
Persze egy idő után, hozzászoktak a dologhoz és mindenben támogadtak. Én magam is gyorsan hozzászoktam és szinte minden átváltozás után, szárnyaltam a boldogságtól, persze, amint sikerült a fájdalmamon túl tenni magam.
Akkoriban nem tudtam kiélni magam lóként a belvárosi lakásunkban, de szüleim ebben is segítettek. Egy időben mindig elvittek a lovardához közeli mezőre, hogy ott rohangáljam ki magam, aztán úgy gondolták, hogy talán ki kellene költöznünk a város szélére.
Természetesen szárnyaltam a boldogságtól, alig vártam már, hogy költözzünk, de akkor véget ért a tömör gyönyör.
Édesanyámnál rákot diagnosztizáltak. Másfél évig erősen, kitartóan küzdött, de sajnos a betegség győzött felette. Apám minden szabadidejét beleőlte az ápolásába, miközben engem továbbra is támogatott a versenyekben. Kimerült és beteg lett ps is. Anyám halála olyan szinten megviselte, hogy egy idő után, nem volt képes gondoskodni kettönkről. Alig tizennyolc éves koromra, nekem kellett átvennem a háziasszony szerepét és gondoskodnom apámról. A lovardában kaptam állást is. Eleinte csak a boxokat takarítottam, mostam, etettem, aztán elkezdtem gyerekeket oktatni, majd végül lovakat edzeni. Az iskolát nagy nehezen be tudtam fejezni, bár az átlagom nem volt a legrózsásabb, de mindennek ellenére elvoltam. Húsz éves koromig vigyáztam apámra és dolgoztam a lovardában, mígnem a lovarda csődbe ment, apám pedig kijelentette, hogy beköltözik egy otthonba, hogy végre élhessem az életem.
Nem voltam elragadttatva az ötlettől, de sikerült meggyőznie. Elhatároztam hát, hogy keresek egy másik lovardát, ahol csinálhatom azt, amit eddig, hiszen szerettem ezt a munkát. Így bukkantam rá Paradise-ra is, Wilmington mellett. Gyorsan találtam is egy közeli albérletet, amit biztos volt, hogy felvesznek.
Nagy megelepetésként ért, mikor kiderült, hogy nem csak én vagyok itt az egyetlen, aki képes átalakulni, sőt, sok ifjú alakváltóval találkoztam itt, akik mind segítségért jöttek ide. Gyorsan megkedveltem a helyet és imádom a munkámat is.

LovamSajnos, bármennyire is szeretem a lovakat, sosem volt még sajátom. a családom nem volt olyan gazdag, hogy megengedhettünk volna magunknak ekkora luxust, annak ellenére sem, hogy díjlovaglásból kitűnő eredményeket értem el, hiszen a jutalmam nagy részét a lovardának és a menhelyeknek ajándékoztam.
Viszont a jószívűségem nem maradt megtorlatlanul, hiszen alig tizenhat éves koromba, egyikk este, én magam lettem ló. A fájdalmak ellenére imádtam azt, ami belőlem lett és szüleim, bár eleinte nagyon furcsán fogadták, végül megszokták a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Madeline Dawson
Madeline Dawson



Előtörténet :
Story of My Life

Hozzászólások száma :
25

Join date :
2019. Apr. 04.

Age :
25

Tartózkodási hely :
Wilmington

Munkám :
Recepciós egy hotelban/Hétvégente gyorsétteremben kiszolgáló
Samanta Rhimes Empty
Tárgy: Re: Samanta Rhimes   Szomb. Ápr. 13, 2019 11:40 pm


Elfogadva


Üdvözöllek itt!
Nem volt egyszerű életed úgy gondolom.
Ami Édes anyukáddal történt szomorú dolog Sad De úgy gondolom veled van,és fentről vigyáz rád!Apukád jó helyen lesz meglátod majd!
Foglalózz, és irány játszani Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Samanta Rhimes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Samuel Rhimes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Alakváltók-