KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

legújabb írások



Figyelmeztetett, törölt karakterek
Samuel Rhimes Empty
Admin Pént. Május 03, 2019 9:43 am

Csoportok
Samuel Rhimes Empty
Admin Kedd Ápr. 30, 2019 12:19 pm

Madeline Dawson
Samuel Rhimes Empty
Edward Miller Vas. Ápr. 28, 2019 8:26 pm

Kész vagyok!
Samuel Rhimes Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 10:47 pm

Chris Wood
Samuel Rhimes Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 7:05 pm


Chatbox


Ki jár erre?


Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Aug. 23, 2022 2:56 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Samuel Rhimes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Samanta Rhimes
Samanta Rhimes



Hozzászólások száma :
5

Join date :
2019. Apr. 10.
Samuel Rhimes Empty
Tárgy: Samuel Rhimes   Szer. Ápr. 10, 2019 4:29 pm


Samuel Rhimes


név: Samuel Rhimes
becenév: Sam
kor: 25
csoport: Alakváltók
avatar: Chris Wood
JellemEz talán a legnehezebb része az egésznek, hiszen senki sem tudhatja magáról igazán, hogy milyen is. mondhatnám az alapvető szöveget, hogy kedves, aranyos, bohókás stb, de igazából fogalmam sincs. mikor milyen a hangulatom. Ha éppen ahhoz van kedvem, jó beszélgető partner vagyok, de ha nincs hangulatom, akkor inkább kerülj el messzire. Ez vonatkozik minden másra is. Nem szeretem, ha valaki rámenős, ha nem értik meg, ha azt mondom nem. Ha van egy érdekes témád, jól el cseveghetünk, persze, ha az engem is érdekel. Ha nem, akkor nyugi, nem fogom magamban tartani, és a cikis párbeszédektől megkímélhetjük magunkat.
Hobbin nem igazán van. Szeretem az érdekes történeteket, amiket olvashatok, vagy épp én magam írhatom le. Szeretek írni, de nem kergetem magam hiú ábrándokba arról, hogy egyszer írü lesz belőlem. Inkább csak magamnak jegyzem le a dolgokat, amiket aztán jó mélyen elrejtek, hogy senki se láthassa.
ÉlettörténetTalán az a legtisztább, ha az elejétől kezdem. Elég gazdag családba születtem, ami nem mindig jelent jót. A szüleim, vagyis hát apám egy multi cég igazgatója, anyám meg a pénzéért szerette, mígnem meglépett apám alelnökével.
De ez engem nem túlzottan érintett a dolog, hiszen a szüleim így sem törődtek velem sokat, inkább a dajkára bíztak mindent. Sokszor a születésnapomra sem emlékeztek, ha szülőpótlóm, nem szól nekik, lemaradok gyerekkorom zsúrjairól.
Akkoriban rosszul éreztem magam emiatt. Egyedül Mary, a dajkám volt az, aki mellettem volt, szeretett, és megtanított mindenre, amit csak kell. Ahogy egyre jobban cseperedtem, apám több figyelmet szentelt nekem, hiszen amint már elértem a számára ideális kort, akkor ideje volt kivenni a részem a céges ügyekben. SEnkit sem érdekelt, hogy én még a barátaimmal játszottam volna, majd később szórakoztam volna. Jó, persze nem voltam eltíltva semmitől, de nem is élhettem ki fiatalkori vágyaimat mint bárki más. Nekem reggel nyolcra, öltönyben, kipihenten kellett állnom apám irodájában minden reggel, hogy az unalmas üléseken az éhhalállal és alvással viaskodva vigyorogjak mint egy hülye.
Elég sokáig bírtam ezt az egészet, mígnem történt valami tizenhat éves koromban.
Éppen Mary táraságát élvezhettem, akinek éppen apámról alkotott képemet ecseteltem igen erős gesztusokkal, mikor is a fájdalomtól, ami hirtelen csapott rám, felüvöltöttem. Szegény nevelőm azonnal hívni akarta a mentőket, de valahol mélyen éreztem, hogy nem lenne a legjobb dolog.
Aznap éjjel változtam át először. Senki más nem tudott a titkomról, csak Mary, aki valamilyen oknál fogva, de azonnal elfogadta ezt a "képességemet" és nem kezdett el orvosokhoz és ördögűzőkhöz vinni. Ő segített át a nehezén és egy idő után, kimondottan rajongott a másik énem iránt, aki szerinte sokkal, de sokkal szelídebb, mint emberi mivoltom.
Lóként megízleltem a szabadsgot és ez elég volt ahhoz, hogy a sarkamra állva, felmondjak apámnál.
Természetesen nem tetszett neki az ötletem, sőt, kikelt magából, de belátta, hogy nem mindig az van, amit ő akar, így szabadsgra küldött.
Huszonöt éves koromra, végre kiszabadulhattam onnan, búcsút intettem Mary-nek és megindultam Wilmington felé, ahol azt mondják, sokat elérhet az ember, pláne, ha azt sem tudja, mit szeretne csinálni.

LovamLovam nincs nem is különösebben rajongtam értük életem során, de a sors furcsa fintoraként megtörtént amit soha a büdös életbe nem gondoltam volna: Belőlem lett ló.
Nem mondom, hogy el vagyok ragadtattva tőle, sőt. eleinte utáltam, hogy ez a dolog beárnyékolja az életem. Sőt, nem lehet teljes életem ez mellett. Viszont az évek alatt sikerült elfogadnom a helyzetem és mára már együtt tudok élni vele.
A külsőm pedig olyan, mint egy átlagos lónak. Legalább 160 cm marmagassággal rendelkezem, szőrzetem almásderes, vagyis a könyvek szerint így kell hívni ezt a szürkés, fehéres színárnyalatot.
Vissza az elejére Go down
Madeline Dawson
Madeline Dawson



Előtörténet :
Story of My Life

Hozzászólások száma :
25

Join date :
2019. Apr. 04.

Age :
25

Tartózkodási hely :
Wilmington

Munkám :
Recepciós egy hotelban/Hétvégente gyorsétteremben kiszolgáló
Samuel Rhimes Empty
Tárgy: Re: Samuel Rhimes   Szer. Ápr. 10, 2019 8:57 pm


Elfogadva


Helló szexy huncut
Én szeretném látni azokat az írásokat ám Very Happy
Nem lehetett egyszerű gyerekkorod. Szerencse ott volt Mary neked!
Az átváltozásos dolgodat átérzem, ebben társak vagyunk.
Remélem a mi kis városkánkban jól érzed magadat majd Smile
Foglalózz és valakit kapj el játszani Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Samuel Rhimes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Samanta Rhimes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: User részleg :: Archívum-