KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

legújabb írások



Figyelmeztetett, törölt karakterek
Dr. William Nightingale Empty
Admin Pént. Május 03, 2019 9:43 am

Csoportok
Dr. William Nightingale Empty
Admin Kedd Ápr. 30, 2019 12:19 pm

Madeline Dawson
Dr. William Nightingale Empty
Edward Miller Vas. Ápr. 28, 2019 8:26 pm

Kész vagyok!
Dr. William Nightingale Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 10:47 pm

Chris Wood
Dr. William Nightingale Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 7:05 pm


Chatbox


Ki jár erre?


Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Aug. 23, 2022 2:56 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Dr. William Nightingale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
William Nightingale
William Nightingale



Hozzászólások száma :
2

Join date :
2019. Apr. 11.

Age :
42

Tartózkodási hely :
Ahol szükség van rám

Munkám :
Állatorvos
Dr. William Nightingale Empty
Tárgy: Dr. William Nightingale   Pént. Ápr. 12, 2019 10:19 am


William Nightingale


név: Dr. William Nightingale
becenév: Will, Doki
kor: 37
csoport: Civil
avatar: Bradley Cooper
Jellem

Kedves, jó humorú, de vészhelyzetben komoly és magabiztos embernek tartom magam. Az életem próbálom nem véresen komolyan venni. A munkámban pontos és precíz vagyok, ha tehetem, akkor az egész napot az állatok körül töltöm. Olykor hazaviszek egy-egy otthontalan kis élőlényt, többnyire olyanokat, akiket valamilyen szépséghiba miatt mások nem fogadnának be. Aztán általában sokuk mégis gazdára talál általam, és ha nem, az sem baj, úgyis egyedül élek. Nyaranta nálam tölt pár hetet az unokahúgom, olyankor le sem lehet törölni a vigyort az arcomról. Mindig is nagycsaládra vágytam és ez most sincs másképp. Az emberekkel nem jövök ki túl jól, ám nincs olyan állat a világon, akihez nem jóindulatúan viszonyulok. A lények pedig, akikkel az utóbbi években szembesültem egyszerűen lenyűgöznek. A természet csodáinak tartom őket. Megtiszteltetésnek tartom, hogy rám bízták a titkukat. Szeretem a vidéki életstílust, az egyszerű dolgokat. A nyüzsgő nagyvárosi élet és a szórakozóhelyek soha sem vonzottak. Inkább kivetítenék egy régi fekete-fehér filmet a hófehér házam egyik oldalára és megnézném egy üveg bor és egy szép nő társaságában a csillagos ég alatt. Ilyen vagyok, olykor makacs, máskor pedig simulékony. Életerős, kreatív, nyugodt férfi, tele álmokkal és vágyakkal. Igyekszem úgy élni az életem, hogy többé semmit se bánjak meg. Ám a nőkkel már sokkal óvatosabb vagyok, a válás túlzottan megviselt. Ritkán iszom alkoholt, de olyankor sokat. Meglepő, hogy a munkám, még ittasan is kiválóan el tudom látni, de ha beüt a részegkóma, akkor nincs olyan ember a világon, aki fel tudna kelteni.

Élettörténet
"Az állatok szeretete az egyetlen szeretet, amelyben az ember sohasem csalódik."

A felkelő nap első narancsos sugarai táncot jártak a város árnyai között, miközben egy luxus kórház steril buborékában Mr. és Mrs. Nightingale életük második legcsodásabb pillanatait élték át. Nővérem érkezése után, mindössze két évet kellett várniuk a szüleimnek arra, hogy egy fiúval is megajándékozza őket a sors. Apám egész gyermekkoromban úgy bánt velem, mint egy trónörökössel. Én voltam a gazdag gyerek, akinek mindig mindene megvolt. A gyerekkorom tehát idilli körülmények között telt el és a mai napig boldogan emlékszem vissza rá. Aztán beköszöntöttek a hormonokkal túlfűtött kamaszévek és én szilánkosra törtem apám legnagyobb álmát. Ő az ország legjobb ügyvédjeként azt remélte, hogy majd én is a nyomdokaiba lépek. Csakhogy én a továbbtanulási papíromon képtelen voltam a jogot megjelölni. Mintha ólomsúlyúvá váltak volna a kezeim, a tollam pedig tömör betonként nehezedett a papírlapra. Végül, rengeteg vívódással és önmarcangolással töltött nap után, az állatorvosi pálya mellett tettem le a voksomat. Ezzel persze csalódást okoztam az apámnak, akit még az sem vigasztalt, hogy a nővérem zseniálisan elboldogult a jog és a tárgyalóterem útvesztőiben egyaránt. Annabell mindig is jobban hasonlított az apánkra, mint én. Benne megvolt az a könyörtelen ridegség, amit a szakmája megkívánt. A szigor tökéletes mintapéldája, szerintem arra is volt egy listája, hogy mikor kell megírnia a listáit. Én bezzeg, sokszor azt sem tudtam, hogy öt perc múlva mit csinálok majd. Nevetséges, de a lánya megszületése előtti hónapban, már volt egy mappája arról, hogy milyen életutat kell bejárnia a gyereknek, hogy aztán sikeres felnőttként tündököljön. Ebből persze, nem sok minden valósult meg.

Engem soha sem érdekelt semmi úgy igazán, de mindig is szerettem elesett állatokon segíteni. Először hétéves koromban vittem haza egy törött szárnyú galambot, amit édesanyám nem vett jónéven. Tipikus városi emberek, híres barátokkal és drága dolgokkal. Azt várták, hogy én is ilyen leszek majd. De a szobám egyre kaotikusabb lett a hazahordott „barátaim” ketreceitől. Már akkor sejteniük kellett, hogy számomra az állatorvosnak lenni nem karrier lesz, hanem életforma. Manapság már képtelen lennék más utat választani, azt hiszem, hogy életem legjobb ötlete volt ezt választani a jog helyett. Az egyetemi évek azonban még egy meglepetést tartogattak. Itt ismertem meg életem első nagy szerelmét, akit nem sokkal később, feleségül is vettem. Na, ez pedig az eddigi életem legrosszabb döntése volt. Lexi gyönyörű, életvidám, szexis nagyvárosi nő, aki egy perc alatt elvarázsolja a férfiakat. Mindig is szeretett játszadozni, de régebben annyira elvakított a szerelem, hogy azt gondoltam, a határt soha sem lépné át. Tévedtem, mert végül mégis megtette. Vagyis konkrétan, csak erről az egy félrelépéséről tudok, de azért még mindig azt remélem, hogy nem is volt több ilyen. Bár, ezt még megcsalásnak sem lehetne nevezni, hiszen teljesen őszintén kijelentette, hogy már nem tart igényt rám és a bőröndjével együtt továbbállt egy ficsúr lókereskedő oldalán. utólag már belátom, hogy mi soha sem illettünk össze. Amíg engem csábít a vidéki élet és örömmel alszom akár egy istállóban is az aktuális páciensem mellett, addig ő Práda cipőkről és hatalmas estélyekről álmodik.  Elhanyagoltam és nem vettem figyelembe az igényeit. Önzőségem végül váláshoz vezetett, így kénytelen voltam lemondani a családalapításról. Manapság már a 37. életévemet taposom, de még él bennem egy kis remény. Talán egyszer lesz még lehetőségem egy normális családi életre, úgy, hogy közben a szenvedélyemről sem kell lemondanom.  Addig is élvezem a jelenlegi munkámat, amely egy sokkal, de sokkal lenyűgözőbb és felfoghatatlanabb világ kapuit tárta ki előttem, mint amit valaha hittem volna. Azt hiszem, hogy most már bátran kijelenthetem, hogy bár a magánéletem romokban van, de nekem van a legcsodásabb munkám a világon. A praxisom nem adom fel, amíg képes vagyok maradéktalanul ellátni. Még akkor sem, ha olykor a munkámért cserébe pénz helyett egy tyúkot vagy egy tálca süteményt kapok. Nem vágyok gazdagságra, az örökségemből még egyébként is maradt egy kevés a válásom után. Az egyszerű élet tesz igazán boldoggá.


Lovam
"Mindenki, aki valaha szeretett már egy állatot, tudja, hogy milyen csodát adnak ők nekünk."

Egy gyönyörű, erős és makacs éjfekete Fríz hölgy boldog tulajdonosa vagyok. Sokszor furcsán néznek rám, mikor Cukorkának szólítom, márpedig ez a becses neve. Jobban mondva, a Lady Candy név szerepel a törzskönyvében, ami ha engem kérdeztek, botrányos. De ne lepődjünk meg, mert őnagyságát egy szépségkirálynő karmaiból mentették ki, aki amolyan díszként használta a fotóihoz. Amikor először kihívtak hozzá, csont sovány és matt szőrű, rettegő tekintetű jószág nézett rám. Azóta viszont, ő a legszebb és legszelídebb állat a környéken. Talán egy kicsit elfogult vagyok, de Cukorka tényleg egy mesés teremtés, bár olykor kissé túl mohó, ezért nagyon oda kell figyelni arra, hogy hol köti ki az ember. Egyszer még egy kalapot is jóízűen megrágcsált mire hihetetlen erőfeszítések árán elvettem tőle. Mindenevő a hölgyemény.

Csak kis betűkkel, mellékesen megjegyzem, hogy évekig egy félfülű, Molly névre hallgató német juhászkutya volt a legjobb barátja mindkettőnknek. Sajnos őt tavaly elvesztettük. Az öregség ellen, még én is tehetetlen vagyok.

Vissza az elejére Go down
Edward Miller
Edward Miller



Előtörténet :
Életem története

Hozzászólások száma :
19

Join date :
2019. Apr. 04.

Age :
43

Tartózkodási hely :
Lovarda

Munkám :
Tulaj
Dr. William Nightingale Empty
Tárgy: Re: Dr. William Nightingale   Pént. Ápr. 12, 2019 11:43 am


Elfogadva


Üdv, Doki!
Érdeklődve olvastam szavaid és meg kell mondjam, hogy együtt tudok veled érezni. Egyikünkkel sem bánt túl jól a sors női fronton, de csak azt tudom mondni, hogy fel a fejjel barátom. Mindenki megtalálja az igazit előbb vagy utóbb, ezen nem kell keseregni. Ahogy pedig elnéztem, nem veled a van a baj, hanem a nőkkel, hogy nem veszik észre, milyen jó parti vagy. Ha nő lennék...
Mindegy is, foglald le az arcod, aztán már bele is kezdhetsz a játkaidba. Biztos vagyok benne, hogy hamarosan megtalálod azt, akivel sokáig ellehetsz.
Vissza az elejére Go down
 

Dr. William Nightingale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Civilek-