KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Belépés

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

legújabb írások



Figyelmeztetett, törölt karakterek
Connie Woods Empty
Admin Pént. Május 03, 2019 9:43 am

Csoportok
Connie Woods Empty
Admin Kedd Ápr. 30, 2019 12:19 pm

Madeline Dawson
Connie Woods Empty
Edward Miller Vas. Ápr. 28, 2019 8:26 pm

Kész vagyok!
Connie Woods Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 10:47 pm

Chris Wood
Connie Woods Empty
Madeline Dawson Szomb. Ápr. 27, 2019 7:05 pm


Chatbox


Ki jár erre?


Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (24 fő) Kedd Aug. 23, 2022 2:56 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Connie Woods

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Constance Woods
Constance Woods



Előtörténet :
Előtörténetem

Hozzászólások száma :
3

Join date :
2019. Apr. 15.

Munkám :
Gondozó, oktató
Connie Woods Empty
Tárgy: Connie Woods   Kedd Ápr. 16, 2019 9:14 pm


Constance Woods


név: Constance Woods
becenév: Connie, Szőke, Szöszi...és még ki tudja miféle agyszülemények
kor: 29
csoport: Dolgozók
avatar: Evanna Lynch
JellemA válásomig kedves, barátságos embrnek számítottam én voltam a társaság középpontja. Mára jócskán visszavettem és tartok egy bizonyos távolságot. Nehezen barátkozom, de ez csak az emberekkel kapcsolatban igaz. Az állatok többet tudnak rólam, a titkaimat is csak ők ismerik de ők nem fecsegik el. ( Remélem Smile )
Mindezek ellenére vannak dolgok amiket szeretek, mert feldobják a napomat. Mint például a munkám. Szeretek a lovakkal foglalkozni. Valamikor gyerekeket is tanítottam lovagolni, ezt most hanyagolom kicsit.
De emellett szeretek olvasni egy jó kávé vagy tea társaságában.  És természetesen imádok nagyokat sétálni és "beszélgetni" a lovammal.
Nagyon szeretnék megtanulni rendesen főzni és az álmom egy saját ház kerttel.
Amit/ akit nem szeretek:Leginkább a volt férjemet aki kinevetett és össze akarta törni az álmaimat. Mellette a többi csak apróság, mint például: A mazsola, a tengeri herkentyűk és a sötét színű ruhák.
ÉlettörténetAlig akartam elhinni, hogy vége van. Egyedül vagyok egy óriási házban aminek ajtaja utoljára csukódik be mgöttem, amint átlépem a küszöbét. Az álomból rémálom lett. Öt évnyi házasság válik lassan semmivé. Az egyezkedések után végre aláírtunk minden papírt. Már csak pár dolgot szedek össze és itt sem vagyok. A férjem nincs itt, Lucy a házvezetőnő engedett be.
Nem viszek magammal sok holmit. Minek? Az új életemben nem lesz szükség drága ruhákra ékszerekre. A legfontosabb úgyis biztonságban van már...
Pedig milyen szépen indult az egész. A volt férjem és én szinte együtt nőttünk fel. Az én apám és az ő apja közösen alapítottak egy céget. Egyesek nem jósoltak nagy jövőt vállalkozásuknak, de tévedtek, úgyhogy mire én megszülettem, gazdagság és fényűzés várt. Csodás gyerekkorom volt én voltam a család kis hercegnője. Mindent megkaptam a szüleimtől, még szeretetet is bár az kevesebb volt mint a drága játékok.
A lovak iránti szeretetem korán megmutatkozott. A családi legendárium szerint előbb tudtam lovagolni mint járni, de szerintem ez igen erős túlzás. Mindenesetre tehetséges voltam. Nyertem sorra a versenyeket, otthon meg rajzolgattam a lovakat....Unikornist, pegazust és a ruháim is tele voltak ezekkel a mintákkal.
És nem voltam egyedül. Volt valaki aki ugyanúgy szerette a lovakat, a lovaglást a versenyt. A fiú akivel felnőve összeházasodtunk és valóra váltottuk az apáink álmát, hiszen ők cégtársak voltak. Ez a házasság pedig maga volt a tökély.
Akkor még szerettem őt és ő is engem. Azt hittem örökké fog tartani ez a tündérmese. De nem így történt. A férjem teljesen megváltozott, csak a pénz, a karrier érdekelte. Én lovasoktató voltam ( amit ő rossznéven vett) és persze a tündöklő feleség.
Lassan eltávolodtunk egymástól, külön utakon jártunk. Nem kellett zseninek lennem ahhoz, hogy rájöjjek nők is vannak a férjem életében. Én csak egyszer gyengültem el és utána mocskosnak, becstelen csalónak éreztem magam.
Úgy éreztem, ha nem lépek ki a házasságomból, megbolondulok. A megcsalás nekem nem megy és nem tudom sokáig megjátszani a boldog feleséget sem.
A férjemtől csak a saját örökségemet és a lovamat Preachert kértem, semmi másra nem tartottam igényt. Az ügyvédem szerint hibát követtem el, de nem érdekelt, azt akartam, hogy gyorsan zárjuk le a dolgot.

A farmra és a lovardára akkor leltem rá, amikor Preachernek helyet kerestem. Kezdetben csak lovagolni jártam ki később már ott dolgoztam. Nyolc hónapja lehettem ott, amikor felfedeztem a nagy titkot. Azt hiszem még most sem fogtam fel teljesen, pedig azóta eltelt két hónap. Azt hiszem ha akarnék se tudnék róla beszélni, de nem is akarok, mert Paradise szinte menedék lett nekem is, hogy a lelki sebeimet begyógyítsa.

LovamA lovam egy gypsy vanner fajtájú 3 éves szép de igen makacs szerzet. Az egyetlen jó amit a férjemtől kaptam. Ő számomra a legfontosabb.
Ezt a lófajtát leginkább kocsihúzásra használták, de hátaslónak is kiváló, igaz egyelőre csak én ülhetek rá.
Nevét (Preacher azaz prédikátor) valószínűleg a nagyapám után kapta, aki prédikátor volt.
Vissza az elejére Go down
Edward Miller
Edward Miller



Előtörténet :
Életem története

Hozzászólások száma :
19

Join date :
2019. Apr. 04.

Age :
42

Tartózkodási hely :
Lovarda

Munkám :
Tulaj
Connie Woods Empty
Tárgy: Re: Connie Woods   Vas. Ápr. 21, 2019 5:20 am


Elfogadva


Üdv, Constance!
Lapodat olvasva, kicsit megkönnyebbültem, hiszen nem én vagyok az egyetlen, aki hibát követett el és emiatt sokáig rosszul is érzi magát. Na jó, ez elég nyers így.
Mindazonáltal, sajnálom, hogy tönkre ment a házasságod, de talán így a legjobb neked, hiszen a leírásaid alapján, nem volt egy szent a férjed.
Örülök, hogy nálunk biztonságot és nyugalmat találtál. Ez lenne lovardánk célja.
Azért pedig külön köszönet, hogy Preachert is itt szállásoltad el, hiszen ezt a különleges fajtát nem sokan ismerik.
A karakterlapod elfogadom, nincs is más dolgod, mint lefoglalni az arcod és máris mehetsz a játéktérre!

Vissza az elejére Go down
 

Connie Woods

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Alkoss karaktert :: Elfogadott lapok :: Dolgozók-